Při objednávce jakéhokoli zboží do středy 7.12., včetně svetrů na míru od Rossan Knitwear, garantujeme doručení do Vánoc.

Dámský kulich z ovčí vlny

Výroba na zakázku
Neohodnoceno
590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 690 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 690 Kč 590 Kč 690 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 690 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč od 590 Kč
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kvalitní dámský kulich z ovčí vlny je ideální funkční a  současně stylový doplněk k vašemu vlněnému svetru, který si můžete barevně sladit podle vašich preferencí.

Všechny barevné příze vln si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Irský dámský vlněný kulich

Ideální stylový doplněk k vašemu vlněnému svetru, který si můžete barevně sladit podle vašich preferencí. Vyniká svými vlastnostmi hlavně při všemožných outdoorových aktivitách: unikátní kombinace izolačních vlastností vlny a struktury pletení čepice vám zpříjemní putování – kulich totiž při pohybu “dýchá” a tím omezuje přehřívání a pocení vaší hlavy, na druhou stranu při klidu dokonale izoluje vaše teplo od vnějších podmínek. Další velkou výhodou vlněných čepic oproti jiným materiálům je, že vlna si uchovává své vlastnosti i při mírném promoknutí.

Všechny barevné příze vln si můžete prohlédnout zde.


Tento kulich patří do kategorie - VÝROBA NA ZAKÁZKU = Vše od výrobce Rossan Knitwear se plete na zakázku v irském Donegalu, proto doručení trvá minimálně 9 - 13 pracovních dnů při expresním doručení. Kulichy, šály i svetry jsou velmi oblíbené i přes delší dobu dodání a to především proto, že co kus, to originál. 


O výrobci:

Rodinná společnost Rossan Knitwear, která svetry vyrábí již od roku 1984, sídlí ve vesnici Glencolmcille, která je jedním z mála míst, kde lidé ještě stále mluví irsky. Na výrobě svetrů se podílí pouze široká rodina a pár pomocníků z blízkého okolí. Svetry se vyrábí částečně mechanicky a částečně ručně: v první fázi výroby se vytvoří jednotlivé díly svetru (tělo, rukávy, límec, kapuce, kapsy, …), které se ve druhé fázi spojují dohromady, v poslední fázi výroby se pak svetry ručně zakončují a dodělávají se jednotlivé detaily.

tomas-robertson-GYCfL_i_hhU-unsplash-1-e1567252826706-1024x240

Všechny svetry od Rossan Knitwear, které máme v e-shopu,
si můžete nechat upravit či rovnou vyrobit na míru.
Vybrat si můžete z celkem 29 barevných přízí, včetně Merina.

Příze od lokální společnosti Donegal Yarns – 100% čistá vlna.


Návštěva v Rossan Knitwear byla pro nás skutečným zážitkem. :-) Více o výrobci Rossan Knitwear se dočtete zde.

tradicni-svetry-vyroba-donegal-yarns-e1579859205117


Něco málo o nás:

logo_vevlnce_prototyp_nove3

Jsme David, Petr, Varja, Jana a Tomáš a všichni jsme Ve Vlnce :-)

David je ten, který to všechno začal. Jako student filozofie se vydal na studia do severního Irska. Když dlouhé hodiny trávil v rozlehlých irských knihovnách a zažíval tam vleklou a vlezlou zimu, začal se zajímat o to, jak se oblékají místní lidé. Zjistil, že irskou tradicí je právě pletařské řemeslo. A tak se seznámil s rodinnou firmou Rossan Knitwear a protože mu jejich kvalitní svetry ze 100% ovčí vlny chyběly na českém trhu, byla ruka v rukávě :-)

Do party přibral kamaráda Igora, který se ale později rozhodl jít svou cestou v jiném oboru. Oslovil tak kamaráda Petra, který má dodnes na starosti technickou stránku webu a design.

Dále se do Vlnky přidala Varvara aneb Varja a začala naplňovat různorodé role, ale asi nejvíce jí baví zkoušet, testovat svetry a fotit je. Ve Vlnce pomáhá s komunikací, ale také pomáhá vyřizovat objednávky.

Od jedné spokojené zákaznice dostala doporučení na Vlnku Jana, která si vzala na starost sociální sítě Facebook a Instagram, pomáhá také s korekturou textů.

Nejnovějším kolegou je Tomáš, který si vzal na starost přechod starého webu do nového prostředí, řeší tedy také design, texty, grafiku a fotky a hlídá, aby spolu vše ladilo.

Všichni společně zkoušíme, testujeme a fotíme svetry. Ručíme za kvalitu ručně pletených tradičních svetrů, které máme v nabídce.


VeVlnce-tým


Co najdete VeVlnce?

Prodáváme tradiční svetry ze 100% ovčí vlny, čepice a další vlněné zboží. Dámské a pánské svetry vznikají pod rukama šikovných pletařů a pletařek ze severního Irska a skotských ostrovů. Malé lokální rodinné manufaktury se zabývají výrobou svetrů po celé generace, jejich práce je precizní a ověřená desítkami let zkušeností.

rossan

Doplňkové parametry

Kategorie: Čepice
Určení: Dámské
Výrobce: Rossan Knitwear
Materiál: Vlna 100%