O nás

Vítáme vás na našem e-shopu :-)

Co najdete VeVlnce?

Prodáváme tradiční svetry ze 100% ovčí vlny, čepice a další vlněné zboží. Dámské a pánské svetry vznikají pod rukama šikovných pletařů a pletařek ze severního Irska a skotských ostrovů. Malé lokální rodinné manufaktury se zabývají výrobou svetrů po celé generace, jejich práce je precizní a ověřená desítkami let zkušeností.


Nejdříve jsme začali spolupracovat s irskou rodinnou firmou Rossan Knitwear, kde pod rukama šikovných pletařek i pletařů vznikají kvalitní svetry ve více než 25 barevných variantách. Vedle velkého výběru barev je možné upravit i konkrétní střih na míru. Svetry pro nás dělají na zakázku a každý výrobek je tak jedinečný a originální.

rossan


Pod značkou Fisherman Out of Ireland vznikají originální elegantní svetry, se kterými se nebudete stydět ani v divadle. Oproti firmě Rossan Knitwear pletaři nabízí méně barevných variant, ale najdete u nich typické irské abstraktní vzory i styly. Přesto, že je to téměř rodinný podnik o ani ne 50 zaměstnancích, vyváží až 70 % produkce do celého světa.

Winter_Sun_svetr_ovci_vlna_1


Původně rodinný podnik Original Aran Company již více než 35 let v irském Donegalu reprezentuje irské tradiční pletařské řemeslo. Z barev i vzorů cítíme inspiraci drsnou irskou přírodou, rybolovem nebo farmařením.

aran


Skotská rodinná manufaktura Jamieson’s of Shetland ze skotských ostrovů, kde se vlnou a vlněnými výrobky zabývá už 5 generací. Při výrobě typicky barevných svetrů dbají na nízkou ekologickou stopu: Vše od chovu ovcí, přes zpracování ovčí vlny, výrobu příze a samotných svetrů se odehrává pouze na Shetlandských ostrovech.

jamieson3


Máme i další skvělé dodavatele, které najdete zde. Se svými dodavateli udržujeme velmi přátelské a osobní jednání.

VeVlnce_Irské-svetry

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení